Coaching

Jeśli odnajdujesz się, w którejś z powyższych sytuacji – jest szansa, że coaching to właśnie to czego szukasz, aby ruszyć dalej!

Zapraszam na coaching indywidualny z zakresu:

 • Coaching kariery
 • Life coaching

Tematy, z którymi najczęściej pracuję jako coach:

 • rozwój kompetencji
 • work-life balance
 • poszukiwanie własnych mocnych stron
 • rozwój zawodowy
 • pewność siebie w pracy
 • planowanie
 • ustalanie priorytetów
 • poczucie dobrostanu
 • przebranżowienie
 • zmiana pracy
 • rozwój marki osobistej
 • prokrastynacja

Czym jest coaching?

Pewnie część z Was zadaje sobie pytanie Czym jest coaching? Inni zaś pewnie mają jego jakieś wyobrażenie… no właśnie „jakieś wyobrażenie”, ponieważ wokół coachingu narosło sporo mitów i błędnych definicji. Gdy ktoś mnie pytania Czym jest coaching? To najłatwiej mi na początku odpowiedzieć czym coaching nie jest. Nie jest to doradztwo, nie jest to mentoring, nie jest to consulting, nie jest to szkolenie, nie jest to terapia ani mowa motywacyjna. Ja definiuję coaching jako metodę wspierania w rozwoju opartą na rozmowie pomiędzy coachee (klient) a coachem. Nie ma tu relacji mistrz-uczeń, jest za to relacja „na równi”. Coaching poszerza perspektywę i pomaga dotrzeć do tego co jest „nasze”.

Zastanawiasz się, czy coaching jest dla Ciebie?

Zapraszam na bezpłatne spotkanie wyjaśniające, czym jest coaching i w jaki sposób pracuję. Podczas tego spotkania ustalimy, czy temat z którym do mnie przychodzisz jest odpowiedni na coaching. Jest to tzw. sesja zerowa – zazwyczaj trwa ona około 20 minut.

Chcesz wziąć udział w bezpłatnej sesji zerowej – napisz na mój e-mail: kontakt@babazbudowy.pl

Wprowadzenie zmiany, budowanie nawyków, aby było skuteczne wymaga czasu, dlatego w ramach coachingu odbywa się kilka spotkań. Ile? Zależy od sytuacji i tematu. Czasem wystarczą 3 spotkania, innym razem 5 spotkań, a nieraz cel wymaga kilkunastu spotkań.

Jak często się spotykamy?

To również zależy od celu. Zazwyczaj nie częściej niż raz na tydzień, zaś nie rzadziej niż raz w miesiącu.

JEDNA SESJA COACHINGOWA (ONLINE)

Czas trwania: 75 minut
Forma spotkania: online
Cena: 140 zł

PAKIET 5 SESJI COACHNIGOWYCH (ONLINE)

Każda sesja trwa: 75 minut
Forma spotkania: online
Cena za pakiet 5 sesji: 550 zł

Pakiet 5 sesji coachingowych online jest do wykorzystania przez 5 miesięcy licząc od daty pierwszego spotkania.

Kim jestem?

Skoro śledzisz ten blog to wiesz, że jestem mgr inż. budownictwa, ale jestem też dyplomowaną coach.

Kształciłam się na studiach podyplomowych Coaching z elementami psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Jednak nie spoczywam na laurach i wciąż się rozwijam jako coach wybierając nowe kursy, szkolenia uzupełniające i superwizując moją pracę.

W swojej pracy skupiam się na stworzeniu warunków, dzięki którym coachee (klient) może swobodnie, w swoim tempie wzrastać, podążać w kierunku, który sam wybiera. Lubię zadawać nieoczywiste pytania, które poszerzają perspektywę coachee, ale jeszcze bardziej lubię uważnie słuchać klienta, pomagać mu wydobyć tkwiący w nim potencjał.

Chcesz poznać moją drogę, jak stałam się coachką? Pisałam o tym tu na blogu.

Coach kariery, life coaching, coaching zawodowy, rozwój osobisty przebranżowienie Ewa Matuszak

Opinie klientek po coachingu ze mną

„Spotkania z Ewą stanowiły dobry punkt tygodnia. Głównym celem, do którego dążyłyśmy od pierwszego spotkania, było odkrycie mojej wartości w oczach pracodawcy, a co za tym idzie znalezienie pracy.
Nie przypuszczałam, że zadania przyznawane po spotkaniach przez Ewę przyniosą tak wymierne efekty.
Pytania, trafne i obiektywne, porządkowały moje chaotyczne myśli, porządkując jednocześnie wewnętrzne procesy. Ewa wykazała się dużą empatią i profesjonalizmem. Potrafiła wyłapać z każdej wypowiedzi esencję problemu. Zwracała uwagę na rzeczy, które umykały mojemu postrzeganiu. Nie stroniła także od podejmowania kwestii trudnych, wyłuskiwania moich prawdziwych intencji. Pomogła zderzyć się z przekonaniami i utartymi schematami. Niepostrzeżenie spotkania pomogły także we wzroście mojej samooceny, a finalnie z zamknięciem pewnego etapu i wejściem w kolejny. Zwieńczeniem tego procesu było znalezienie pracy. ” – Klaudia

„Bardzo polecam spotkania coachingowe z Ewą. Profesjonalizm i niesamowita skuteczność. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takich efektów. Było bardzo konkretnie i rzeczowo, bez zbędnego bleblania 🙂 Wiele sobie uświadomiłam, co bardzo podniosło moją samoocenę i usprawniło proces rozwoju firmy.” – Paulina

Chciałabyś rozpocząć proces coachingowy ze mną? Zapraszam do kontaktu. Napisz na kontakt@babazbudowy.pl