O mnie

Nazywam się Ewa Matuszak, jestem mgr inż. budownictwa oraz coach. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń. Od kilkunastu lat zawodowo związana jestem z budownictwem – pierwsze kroki w branży stawiałam w biurach projektowych, później zdobywałam doświadczenie na budowach.

Obecnie zajmuję się zarządzaniem projektami inżynierskimi oraz wspieraniem innych w ich rozwoju – tworząc szkolenia, udzielając konsultacji, prowadząc coaching. Moja oferta skierowana jest zarówno do osób pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe jak i do osób jeszcze studiujących na takich kierunkach jak: budownictwo, architektura, inżynieria środowiska. Jeśli chcesz sprawdzić oferowane przeze mnie usługi – sprawdź tutaj.

Dzięki mojej internetowej działalności zebrałam wokół siebie społeczność, związaną z branżą budowlaną. Osoby i firmy, chcące nawiązać ze mną współpracę zapraszam do zakładki WSPÓŁPRACA.

Jeśli chcesz do mnie napisać zapraszam do zakładki KONTAKT.


Wszystkie teksty, które zamieszczam na blogu są moją własnością, nie można ich kopiować i publikować bez uzyskania mojej zgody.

Ewa Matuszak