O mnie

Nazywam się Ewa Matuszak i z wykształcenia jestem mgr inż. budownictwa. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń. Od kilkunastu lat zawodowo związana jestem z budownictwem – pierwsze kroki w branży stawiałam w biurach projektowych, później zdobywałam doświadczenie na budowach.

Obecnie zajmuje się edukacją branży budowlanej. Tworzę m.in. kursy i warsztaty on-line dla architektów, inżynierów, projektantów wnętrz. Moja oferta skierowana jest zarówno do osób pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe jak i do osób jeszcze studiujących na takich kierunkach jak: budownictwo, architektura, inżynieria środowiska. Jeśli chcesz sprawdzić oferowane przeze mnie usługi – sprawdź tutaj.

Dzięki mojej internetowej działalności zebrałam wokół siebie społeczność, związaną z branżą budowlaną. Osoby i firmy, chcące nawiązać ze mną współpracę zapraszam do zakładki WSPÓŁPRACA.

Moje zainteresowania to aranżacja wnętrz, nauka i psychologia.

Jeśli chcesz do mnie napisać zapraszam do zakładki KONTAKT.


Wszystkie teksty, które zamieszczam na blogu są moją własnością, nie można ich kopiować i publikować bez uzyskania mojej zgody.

Ewa Matuszak