Branża budowlana, CoachingPodcast Budowlany: Odc. 01 – O czym będzie Podcast Budowlany?
Czas wolny

Podcast Budowlany: Odc. 01 – O czym będzie Podcast Budowlany?

Jeśli śledzisz moją działalność w social mediach, to pewnie już wiesz, że wystartowałam z nowym projektem. Razem z Anną z CONCRETniE Na Budowie stworzyłyśmy Podcast Budowlany, czyli rozmowy o budownictwie prowadzone przez dwie konkretne babki. Cały sezon podcastu wyemitujemy już jesienią tego roku. Jednak nie chcąc pozostawiać Was w niecierpliwości oraz przyznam, że same już nie możemy doczekać się emisji podcastu, postanowiłyśmy jeszcze w te wakacje wyemitować pierwszy pilotażowy odcinek Podcastu Budowlanego.

Efekty naszej pracy możecie znaleźć poniżej.

Podcast możecie wysłuchać tutaj:

Pierwszy pilotażowy odcinek stanowi wprowadzenie do całego sezonu. Jest dość krótki jak na pilot przystało, jednak zdążyłyśmy w nim opowiedzieć:

  • Kim jesteśmy i czym zajmujemy się w branży budowlanej? Chociaż o mnie już trochę wiecie, choćby stąd
  • Jak się z Anią poznałyśmy oraz dlaczego zdecydowałyśmy się wspólnie nagrać Podcast Budowlany?
  • Dowiecie się o naszej dotychczasowej działalności w social mediach
  • Do kogo skierowany jest Podcast Budowlany?
  • Jakie tematy zostaną poruszone w pierwszym sezonie naszego podcastu?

Muszę przyznać, że nowe przedsięwzięcie wywołuje we mnie wiele pozytywnych emocji. I choć nie wszystko układa się idealnie, to cieszę się, że profil Baba z budowy się rozwija i ze swoją działalnością docieram do coraz to szerszego grona osób.

Na zakończenie pozostaje mi życzyć Ani i sobie, byśmy nadal miały ten zapał, by nam coraz łatwiej wychodziło wspólne nagrywanie, by czas był naszym sprzymierzeńcem oraz by nie brakło nam ciekawych tematów do rozmów.

A Was proszę o komentarze, subskrybowanie naszego Podcastu Budowlanego oraz dzielenie się informacją o podcaście z innymi.

Dzięki wielkie!
Baba z budowyTagi:
    SHARE